Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Roztańczona Afryka w Szkole Seniora

Już 1 czerwca kolejne zajęcia Szkoły Seniora. W spotkaniach prowadzonych bezpłatnie przez krakowskich studentów brać udział może każdy, bez względu na wiek, szczególnie jednak osoby 60+. Tym razem organizatorzy zabiorą nas w podróż do Angoli.

Krakowska Szkoła Seniora działa od dwóch miesięcy, a już zaskarbiła sobie spore grono sympatyków. Na każdym spotkaniu na uczestników czeka bufet, możliwość pogawędki przy herbacie i dwa ciekawe wykłady. Tym razem Arena Kiteculo, studentka politechniki, zaznajomi nas z kulturą swojego rodzinnego kraju – Angoli. W drugim wykładzie Tymoteusz Sokołowski opowie o symbolice sztuk walk wschodu. Ponadto w trakcie Szkoły Seniora odbędzie się pokaz tańca afrykańskiego. Przeprowadzą go Kasia i Michał, instruktorzy ze szkoły tańca AfroRitmo. Po swoim występie pokażą kilka kroków chętnym seniorom.  

Spotkania szkoły realizowane są przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Małopolski, w pomieszczeniach użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego. Początek najbliższych zajęć w niedzielę, 1 czerwca, o godz. 16 przy ul Lubelskiej 25. Wstęp wolny.

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij