Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kraków: wylecz się sam, czyli domowe sposoby leczenia

Klub Zdrowia w Krakowie prowadzony przez wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza na dwa spotkania z lek. Krzysztofem Kubiakiem. Prelegent omówi skuteczność domowych sposobów leczenia.

Podczas wykładów lekarz zweryfikuje domowe sposoby terapeutyczne. Jest ich ostatnio sporo. To m.in. dieta bezglutenowa, żywienie według grup krwi, dieta wegetariańska, przeróżne suplementy diety (spirulina, probiotyki, koenzym Q, witaminy A, E, C, D3, B12, B17, K2), komora hiperbaryczna, odrobaczanie organizmu, pamięć wody, hydroterapia, stawianie baniek, kręgarstwo. Co działa, a co jest mitem? Tego dowiedzą się uczestnicy zajęć przygotowanych przez wolontariuszy ChSCh.

Spotkania Klubu Zdrowia w Krakowie odbędą się w dwie kolejne soboty, 11 i 18 marca, o godzinie 17 w lokalu przy ul. Lubelskiej 25 (w siedzibie filii ChSCh w Krakowie-Centrum). Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zobacz zapowiedź wideo:

Zapisz się na Newsletter
Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij