Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kraków: tajemnica długowieczności

Podczas najbliższych zajęć Klubu Zdrowia w Krakowie uczestnicy poznają receptę na długowieczność.

Gościem poprzedniego spotkania był pan Adrian Lukoszek, który w jeden rok pozbył się 120 kilogramów. Jak udało mu się tyle schudnąć? To nie zasługa żadnej diety cud, a siły woli, samozaparcia i przede wszystkim zdrowego stylu życia.

Na kolejną prelekcję Klub Zdrowia w Krakowie prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zaprasza w najbliższą niedzielę, 28 kwietnia. Spotkanie upłynie pod hasłem Tajemnica długowieczności. Wykład będzie dotyczył zasad i barier ruchu, a co za tym idzie aktywności fizycznej i ćwiczeń.

Prelegentem będzie Jacek Jaworski, 72-letni czynny nauczyciel wychowania fizycznego, trener kolarstwa górskiego i taternik w jednej osobie. Pan Jacek codziennie godzinę biega, a ponadto wspina się, uprawia nordic walking i jeździ na rowerze. Jest żywym przykładem na to, że wiek nie musi stanowić dla człowieka ograniczenia. Trzeba tylko w porę o siebie zadbać.

W programie spotkania oprócz ciekawego wykładu oraz dyskusji będzie możliwość wykonania badań profilaktycznych. Chętnym osobom wolontariusze zmierzą ciśnienie krwi, dokonają pomiaru tkanki tłuszczowej oraz pomogą w obliczeniu indeksu masy ciała (BMI).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Początek o godzinie 18, w lokalu przy ul. Lubelskiej 25.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij