Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kraków: Szkoła Seniora prowadzona przez studentów i… absolwentów

Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia, o godzinie 16 przy ul. Lubelskiej 25 w Krakowie odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie Szkoły Seniora. Jak zwykle poprowadzą je krakowscy studenci, ale czeka nas również mała innowacja.

Swoją wiedzą podzielą się również seniorzy. Integracja międzypokoleniowa oraz wymiana doświadczeń to jeden z głównych celów Szkoły Seniora. Aleksander Sosin opowie o tym, jak robić atrakcyjne zdjęcia i zaprezentuje swój sprzęt fotograficzny. Drugi wykład poprowadzi Daniel Cichy, pracownik UJ i redaktor naczelny Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Goście poszerzą swoją wiedzę o muzykologii. Nie zabraknie również świetnej atmosfery, ciepłej herbaty oraz zdrowego poczęstunku.

To już drugi semestr Szkoły Seniora organizowanej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Małopolski. Spotkania odbywają się w pomieszczeniach użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie. Wstęp wolny!

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij