Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Kraków-Centrum

Kraków: seniorzy w zagranicznej restauracji

15.05.2014, nieprzypisany

Już w najbliższą niedzielę, o 16 odbędzie się kolejne spotkanie Szkoły Seniora. Uczestnicy dowiedzą się o mitach dotyczących żywienia oraz wezmą udział w lekcji angielskiego. Wstęp wolny.

Na pierwszej z dwóch prelekcji młody technolog żywności opowie o niesprawdzonych informacjach, m.in. o mleku czy cukrze, które wciąż pokutują w świadomości wielu konsumentów.

– Potwierdzimy za to fakty o zdrowych produktach, które na co dzień znajdują się w naszej diecie – zapewnia Bogusław Mazur, prelegent.

Po przerwie, podczas której dostępny jest darmowy bufet szkolny, studenci-seniorzy wezmą udział w lekcji języka angielskiego. Tym razem w jej trakcie uczestnicy poznają słowa związane z jedzeniem.

– Ta lekcja pozwoli nam odnaleźć się w zagranicznej restauracji – mówi studentka socjologii Monika Strychała, pomysłodawczyni Szkoły Seniora organizowanej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Małopolski.

Jak dotąd właśnie zajęcia z angielskiego cieszą się największą popularnością.

Na ostatnim spotkaniu Szkoły Seniora, w której w roli prelegentów występują studenci, również odbyły się dwa wykłady. Seniorzy mogli posłuchać o dziejach Babilonu oraz o animacji rysunkowej w Polsce i za granicą. W przerwie bufet szkolny przeżywał oblężenie z uwagi na serwowane herbatki i słodycze.

Początek najbliższych zajęć 18 maja, o godz. 16 w pomieszczeniach użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, przy ul. Lubelskiej 25 w Krakowie. Wstęp bezpłatny.

Pomóż nam

Na nasze projekty

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Małopolski
Filia Kraków-Centrum
ul. Lubelska 25
30-003 Kraków

Nr konta bankowego:
34 2030 0045 1110 0000 0293 4810

Kierownik: Zenon Skorupski
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 604 081 935

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie małopolskim:

FHU Merkury
Tel. kom.: 511 980 280

INTERTEX
Tel. kom.: 501 402 387


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij