Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kraków: seniorzy w zagranicznej restauracji

Już w najbliższą niedzielę, o 16 odbędzie się kolejne spotkanie Szkoły Seniora. Uczestnicy dowiedzą się o mitach dotyczących żywienia oraz wezmą udział w lekcji angielskiego. Wstęp wolny.

Na pierwszej z dwóch prelekcji młody technolog żywności opowie o niesprawdzonych informacjach, m.in. o mleku czy cukrze, które wciąż pokutują w świadomości wielu konsumentów.

– Potwierdzimy za to fakty o zdrowych produktach, które na co dzień znajdują się w naszej diecie – zapewnia Bogusław Mazur, prelegent.

Po przerwie, podczas której dostępny jest darmowy bufet szkolny, studenci-seniorzy wezmą udział w lekcji języka angielskiego. Tym razem w jej trakcie uczestnicy poznają słowa związane z jedzeniem.

– Ta lekcja pozwoli nam odnaleźć się w zagranicznej restauracji – mówi studentka socjologii Monika Strychała, pomysłodawczyni Szkoły Seniora organizowanej przez Chrześcijańską Służbę Charytatywną Oddział Małopolski.

Jak dotąd właśnie zajęcia z angielskiego cieszą się największą popularnością.

Na ostatnim spotkaniu Szkoły Seniora, w której w roli prelegentów występują studenci, również odbyły się dwa wykłady. Seniorzy mogli posłuchać o dziejach Babilonu oraz o animacji rysunkowej w Polsce i za granicą. W przerwie bufet szkolny przeżywał oblężenie z uwagi na serwowane herbatki i słodycze.

Początek najbliższych zajęć 18 maja, o godz. 16 w pomieszczeniach użyczonych przez Kościół Adwentystów Dnia Siódmego, przy ul. Lubelskiej 25 w Krakowie. Wstęp bezpłatny.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij