Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Kraków-Centrum: poznaj człowieka, który w rok zrzucił 120 kg! – WIDEO

Adrian Lukoszek ważył kiedyś 220 kg. Za sprawą najbliższych postanowił zrzucić zbędne kilogramy. I udało się! W ciągu roku pozbył się ponad połowy dawnej wagi. W niedzielę, 24 marca o tajemnicy swego sukcesu opowie na spotkaniu Klubu Zdrowia w Krakowie.

Podczas zajęć organizowanych przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Krakowie-Centrum wystąpią Adrian Lukoszek i Małgorzata Stefańska. Opowiedzą o tym, jak powrócić do właściwej wagi z zastosowaniem naturalnych metod.

Otyłość dzisiaj to problem na skalę epidemii. Według IASO (International Association for the Study of Obesity, Międzynarodowe Towarzystwo Badań nad Otyłością) aż 475 mln ludzi na świecie zmaga się z otyłością, a 1,5 mld cierpi na nadwagę. Ta sama organizacja podaje, że w Polsce ponad 60% mężczyzn i ponad 50% kobiet powyżej 20. roku życia cierpi na nadwagę lub otyłość.

W progranie oprócz ciekawego wykładu będą bezpłatne badania ciśnienia, ilości tkanki tłuszczowej, obliczanie wieku biologicznego, a także degustacja zdrowych potraw i świeżego soku.

Spotkanie Klubu Zdrowia w Krakowie odbędzie się 24 marca, o godzinie 17:00, przy ul. Lubelskiej 25 (Nowy Kleparz). Wstęp wolny.

Zobacz reportaż Anny Frydrych Tajemnica Adriana wyemitowany w TVP. 

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej

Tekst: Justyna Libera

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij